Salon fryzjerski w Warszawie Śródmieściu – zadbamy o Twoje włosy

Salon fryzjerski w Warszawie Śródmieściu, to miejsce stworzone po to, aby profesjonalnie zadbać o Twoje włosy. Wyczarujemy piękną fryzurę, idealny kolor i upięcie na każdą okazję.

Na strzyżenie zapraszamy Panie, Panów oraz dzieci.  Stylista zaproponuje najlepszą fryzurę lub koloryzację, która będzie pasować do Twojej karnacji, kształtu twarzy i Twojego charakteru. Możesz skorzystać z dostępnych u nas kuracji regenerujących i odbudowujących włosy.

 

Salon fryzjerski w Warszawie Śródmieściu zaprasza

W zależności od rodzaju i typu Twoich włosów dobierzemy odpowiednią pielęgnację i sposób strzyżenia i koloryzacji, aby włosy wyglądały zawsze idealnie. W naszym Salonie fryzjerskim w Warszawie, możesz liczyć na doświadczenie i profesjonalizm dyplomowanych fryzjerów i porady stylistów.

W Salonie fryzjerskim Tina, prowadzimy sprzedaż specjalistycznych kosmetyków fryzjerskich do pielęgnacji włosów, dzięki czemu możesz profesjonalnie wzmacniać i odżywiać swoje włosy także w domu.

W ofercie znajdziesz prestiżowe kosmetyki ReGenesisTM by RevitaLash®, a także produkty z serii Joico.

 

Opinie klientów

Monika Szabłowska

Pan Andrzej fryzjer jest doskonały!!!! Jeden z lepszych fryzjerów o ile nie najlepszy – których przyszło mi odwiedzić w ciągu ostatnich kilku lat. A proszę mi wierzyć, przećwiczyłam również te niby topowe warszawskie…(np Miłek design), Pan Andrzej doradza jak również odradza – jeśli przyjdzie nam do głowy jakiś bezsensowny pomysł związany z naszą fryzurą bądź kolorem. No i świetnie strzyże, dopieszcza! Uwielbiam i polecam;)