Pierwsze promienie słońca muskające naszą twarz, śpiewające na dworze ptaki i zieleniejąca trawa napełniają nas zapałem i energią. Zachęcają również do wprowadzenia pewnych zmian. Pierwszą z nich jest zmiana garderoby – porzucamy grube płaszcze, a na wieszakach lądują cieńsze kurtki i ramoneski. Proponujemy uzupełnić wiosenne stylizacje o makijaż trendach na 2020 rok. Jaki makijaż będzie pożądany w tym sezonie?

  1. Nude usta – jeśli lubisz szminki, to świetnie! Wybieraj stonowane, cieliste kolory, które tylko delikatnie podkreślą kontur ust.
  2. Pastelowe powieki – odcienie miętowe i delikatny róż to prawdziwy hit. Panie o słowiańskiej urodzie powinny być zachwycone! Do tej urody pastele pasują idealnie.
  3. Maksymalne rozświetlenie – twoja twarz powinna sprawiać wrażenie pokrytej taflą wody. Daje to niesamowity efekt, ale tylko gdy twoja skóra jest w idealnym stanie. Brokat i rozświetlacze niestety podkreślają wszelkie niedoskonałości.

Być może, któryś z trendów towarzyszy Ci już od dawna, a ty stałaś się jego wierną fanką. Zachęcamy do testowania wymienionych przez nas propozycji – wtedy wiosna będzie jeszcze bardziej kolorowa.