Cieplejsze i dłuższe dni oraz fakt, że nie trzeba zakładać sterty ubrań na siebie sprawia, że uważniej się sobie przyglądamy. Nowe zmarszczki, przebarwienia, kilogramy? Nie ma co psuć sobie dobrego humoru. Trzeba się wziąć za porządki. 

Skóra

Na wiosnę szczególnie polecane są wszelkie zabiegi oczyszczające i regenerujące. Po zimie skóra twarzy, szyi a często również rąk bywa przesuszona, dlatego warto zadbać o jej odpowiednie nawilżenie. Nasze kosmetyczki fachowo oczyszczą Twoją skórę, usuwając z niej kurz, bakterie i zrogowaciały naskórek , za pomocą peelingu, kawitacji i masażu. Jeszcze w marcu polecamy zabieg Hydradermia GUINOT z 15% rabatem, który skutecznie oczyści, zregeneruje i nawilży skórę. Zabieg jest szczególnie przyjemny, bo połączony z masażem aromatycznymi kosmetykami GUINOT.

Włosy

Po zimie i ciągłym upychaniu włosów pod czapką, nasza czupryna w końcu ma szansę odetchnąć. Ale cóż to? Nie ma blasku i sprężystości? To wynik właśnie naszych zimowych zbrodni wobec naszych włosów. Można temu zaradzić. Zabieg nawilżający L’oreala pomoże odzyskać naszym włosom ich wygląd, a nam dobre samopoczucie. Nasza niezastąpiona fryzjerka odpowiednio dobierze składniki i czas zabiegu.

Dłonie i paznokcie

Nasze ręce są szczególnie narażone zimą na zmianę temperatur. Wkładamy rękawiczki, zdejmujemy, chwytamy coś ciepłego, zimnego. Niestety nawet przy zabezpieczeniu najlepszym kremem nie uchronimy naszej skóry przed wysuszeniem. Dlatego wiosną należy zadbać o nasze dłonie, tak by staranny manicure podkreślił ich piękno.

fot. pixabay.com