Po ciężkiej zimie warto wrócić do lekkiego ciała. Dlatego polecamy serię zabiegów TechniSPA Guinot, które wymodelują sylwetkę, przyspieszą spalanie tłuszczu i usprawnią cyrkulację krwi i limfy.

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu wykorzystującego Aparat TechniSPA Guinot? Dzięki niemu zmniejszymy ilość tkanki tłuszczowej i cellulitu. W dodatku to bardzo przyjemny i relaksujący zabieg. Jego tajemnica polega właśnie na relaksującym masażu podskórnym, za którego sprawą mobilizowane są komórki tłuszczowe. TechniSpa® Guinot  to kompleksowy, skuteczny i całkowicie bezpieczny program antycellulitowy, wyszczuplający i modelujący sylwetkę. Zabieg wykorzystuje trzy różne techniki modelujące ciało: masaż mechaniczny z podciśnieniem, jonoforezę oraz stymulację. Dzięki temu już po pierwszym zabiegu widać efekty: mniej widoczny cellulit, skóra wygładzona i uniesiona, a ciało ujędrnione i lepiej wymodelowane. Ilość zabiegów zależy od stanu I potrzeb skóry. Najlepsze efekty zanotowano po 12 zabiegach.

Z urządzeniem TechniSPA Guinot proponujemy trzy zabiegi:

TECHNISPA® PODWÓJNE WYSZCZUPLANIE – wykorzystywane są wszystkie 3 funkcje urządzenia: lipo-aspirację, jonoforezę i stymulację mięśni. Obszary poddawane zabiegowi to całe ciało lub dowolne, wybrane partie, np. nogi, brzuch czy pośladki.

Efekty zabiegu: wyszczuplona, wymodelowana sylwetka i zadbana, gładka skóra.

TECHNISPA® NAPINAJĄCO-UJĘDRNIAJĄCY – w tym zabiegu wykorzystuje się 2 funkcje urządzenia: jonoforezę i stymulację mięśni. Obszary poddawane zabiegowi to całe ciało lub dowolne, wybrane partie, np. ręce, nogi, pośladki, etc.

Efekty zabiegu: widocznie wygładzona, doskonale napięta i ujędrniona skóra.

TECHNISPA® LEKKIE NOGI – to program, który skutecznie łagodzi dyskomfort, ociężałość, obrzęki i ból w nogach, czyli wszystkie problemy wywołane zmęczeniem, słabym krążeniem żylnym, długotrwałą postawą stojącą, etc.

Efekty zabiegu: usprawnione krążenie krwi i limfy, “lekkie nogi” pełne komfortu i świeżości.

Fot. Pixabay.com