Ten dzień dla wielu kobiet ma zapach goździka. Tymi kwiatami zwykle były obdarowywane kobiety za tzw. komuny. Czasem jeszcze przypadła para rajstop. Na szczęście dziś Panie mogą świętować po swojemu. Na przykład powierzając swoją urodę profesjonalistkom z Tiny. Zapraszamy do wspólnych obchodów tego święta w naszym salonie!

Dzień Kobiet to świetny pretekst do poprawy samopoczucia. Wizyta u fryzjera, manicurzystki czy kosmetyczki doskonale się do tego nadają. Tina ma w tym dniu wiele do zaoferowania. Dodatkowo po zimie to idealny termin na poprawienie stanu skóry i włosów. Szczególnie polecamy wszelkie zabiegi odżywcze.

Lśniące włosy

I tak na włosy polecamy ampułki, które pomogą zregenerować ich strukturę. To zabieg niezwykle przyjemny: połączony z masażem głowy, bardzo aromatyczny. W skład mikstury wchodzą ceramidy i witaminy, które wnikają w strukturę włosa, pozostając tam przez kolejne 5 myć. Do każdego rodzaju włosów mamy inny rodzaj ampułki: do koloryzowanych, blond, suchych, cienkich, zniszczonych. Dodatkowo działanie miejscowe sauny wspomaga oddziaływanie odżywki i gwarantuje olśniewający efekt.

Piękna skóra

Nic tak nie działa kojąco na wiosnę, jak odżywcza maska na buzię połączona z peelingiem i masażem. Szczególnie po zimie polecamy Jon Mask Forte.  Preparat ten to „bomba” mineralno-enzymatyczna zawierająca wodę morską, sok aloesowy, wapń, potas, magnez, fosfor, sód, cynk, a także cenne ekstrakty roślinne, minerały i naturalne olejki eteryczne. Lecznicze jony pierwiastków pod wpływem nacisku osmotycznego (120 barów) przenikają kanałami dyfuzyjnymi przez błonę komórkową i wędrują do samego jej wnętrza. Zabieg spłyca zmarszczki, likwiduje worki pod oczami i wszelkie przebarwienia, poprawia się sprężystość i koloryt skóry.

Nienaganny manicure

Całości pięknego wyglądu dopełnią perfekcyjne manicure i pedicure, wykonane przez nasze specjalistki. Dysponujemy pełną paletą wiosennych kolorów lakierów, które dadzą Twojemu wyglądowi dodatkowy akcent. Polecamy również zabieg parafinowy na stopy i ręce, który zapewni skórze nawilżenie przez najbliższe tygodnie.