Brzmi jak… walentynkowa kolacja przy świecach, na której warto pięknie wyglądać.  Przygotuj się na nią wcześniej i przyjdź do salonu Tina. 

Zadbamy o Was obojga!

Piękny wygląd zawsze wiele znaczy. Zwłaszcza dla najbliższej osoby w tak romantyczny wieczór jak walentynkowy.  Warto się na niego przygotować i zawitać do salonu Tina kilka dni wcześniej. Nic tak nie zdobi jak zadbana skóra, wypielęgnowane dłonie czy nienaganna fryzura. Od razu każdy poczuje się pewniej!

Gwarancja wspaniałego wyglądu

Dla wszystkich zabieganych polecamy rozświetlające i oczyszczające zabiegi na twarz, które sprawią, że uśmiech romantycznego wieczoru będzie jeszcze bardziej promienny. Zlikwidujemy zmarszczki, powiększymy usta, zrobimy makijaż pernamentny lub przedłużymy rzęsy. Dobrego samopoczucia z pewnością przysporzy relaksujący masaż pełnych egzotycznych aromatów, polecany zarówno dla Pań jak i Panów. Zapraszamy również na wspaniały manicure i pedicure wraz z masażem. Wszystkie zabiegi sprawią, że poczują się Państwo piękni, wypoczęci i zadbani. Całości dopełnią nasze stylistki fryzur, dzięki ich pracy Wasze włosy zachwycą i to nie tylko w ten jeden wieczór.

Pomysł na prezent

Walentynki to również świetna okazja, żeby obdarować najbliższych bonami na serię ekskluzywnych zabiegów w salonie Tina. Każdego obdarowanego otoczymy staranną opieką, dobierzemy zabiegi zgodnie z potrzebami i wymaganiami każdego klienta. Sprawimy, że poczują się piękniejsi, bardziej zrelaksowani i pełni energii. Wszak w zabieganym świecie tego potrzeba najbardziej!

Jak zamówić?

Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub przyjdziesz. Specjalnie dla Ciebie naszykujemy elegancką kopertę wraz z wypisanym imiennie voucherem. Prezent możesz dopasować do swoich możliwości finansowych i wybrać opcję na jeden zabieg lub na całą serię.  Vouchery podarunkowe dostępne są w naszym salonie cały rok. Możesz go odebrać w każdej chwili.