Twój piękny start w dorosłość!

 

By olśnić w tę jedyną noc sama sukienka nie wystarczy! Dopiero piękna fryzura, dobrany makijaż i efektowny manicure dopełnią całość kreacji.

 

Do matury już tylko 100 dni – sezon studniówkowy w pełni! Dla wszystkich maturzystek,  niczym w królestwie kopciuszka przed balem, temat numer jeden to: JAK OLŚNIĆ W TĘ JEDYNĄ NOC!!! Fruwają sukienki, szale, pantofelki, czerwone podwiązki. Nie ma jednak co liczyć na wróżkę, która za dotknięciem czarodziejskiej różdżki sprawi, że Twoja fryzura, makijaż i manicure zrobią się same i będą perfekcyjne.
Lepiej zaufaj profesjonalistom,  którzy dobiorą, uczeszą i umalują tak, byś poczuła się naprawdę wyjątkowo.  To Twoja chwila!

 

Tina to salon kosmetyczny działający od 20 lat. W tym czasie dzięki naszemu dogodnemu położeniu (w Śródmieściu, między kilkoma liceami) zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie studniówkowe. Od lat w styczniu pomagamy młodym dziewczynom zaistnieć w pełnej krasie na maturalnym balu. Z zapartym tchem śledzimy trendy w modzie studniówkowej i dopasowujemy ją do potrzeb naszych Klientek.

 

Fryzura

Skromy kok, romantyczne upięcie czy może włosy fantazyjnie rozpuszczone? A jeśli rozpuszczone to loki, proste czy może fale pozornie w nieładzie? To niełatwe decyzje. Nie każde rozwiązanie będzie pasowało do Twojej buzi czy stylu sukni, jaką zaplanowałaś włożyć. Najlepiej jeśli przyjdziesz do nas wcześniej, by skonsultować  pomysł z naszą stylistką, a potem umówić się tuż przed studniówką. Nasza specjalistka pomoże Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie i sprawi, że Twoje włosy będą piękne przez całą zabawę.

 

Makijaż

Delikatne podkreślenie i tak kwitnącej młodej urody, czy może zwracające na siebie uwagę smoky eyes? Jakie kolory cieni na powieki, szminka czy wystarczy błyszczyk? Makijaż dobierzemy do koloru sukni, typu urody i temperamentu. Możesz umalować się tuż przed studniówką, a my sprawimy, że będziesz wyglądała promiennie całą imprezę.

 

Manicure

Prawdziwą damę poznaje się po pięknych, zadbanych dłoniach. Pamiętaj o nich w tak ważnym dniu! Mamy dla Ciebie pełen wybór kolorów lakierów i fantazyjnych wzorów, które ozdobią Twoje paznokcie, stając się przysłowiową „wisienką na torcie” w Twojej kreacji.

 

Specjalnie dla tegorocznych maturzystek Tina przygotowała superpromocję!

 

Fryzura + manicure

220,00 zł    180,00 zł

 

Fryzura + makijaż

290,00 zł    240,00 zł

 

Fryzura + makijaż + manicure

350,00 zł    290,00 zł