Dobry wygląd i samopoczucie mają olbrzymie znaczenie. Możesz je zagwarantować swoim bliskim, pracownikom i partnerom korzystając z naszej mikołajkowej oferty!

Mikołajki to od ponad wieku doskonała okazja do ocieplenia relacji lub nawiązania nowych więzi. Liczy się pamięć i oryginalność prezentu. Mamy dla Ciebie ofertę, która zagwarantuje, że Twój prezent będzie na pewno trafiony! To elegancki voucher na dowolny zabieg w naszym gabinecie. Obdarowana osoba sama zdecyduje o rodzaju zabiegu, z którego skorzysta oraz o dogodnym terminie.

Dla bliskiej osoby

Mikołajki to świetna okazja, by obdarować bliską osobę prezentem: męża, żonę, narzeczonego, narzeczoną, brata, siostrę. Voucher zapewni, że każdy wybierze, to na co ma ochotę. Zabiegi na twarz, ciało, manicure, pedicure, masaże – oferta naszego salonu jest bardzo szeroka, a do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Dla pracowników

Vouchery na zabieg to świetny upominek również dla Twoich pracowników. Jeśli jesteś pracodawcą i nie chcesz podarować swoim pracownikom kolejnego kosza ze słodyczami zapraszamy do skorzystania z naszych voucherów. Zmotywują, zapewnią dobre samopoczucie i poprawią wygląd.  To oryginalny pomysł na prezent, który docenią nie tylko kobiety.  Voucher jest pozapłacowym elementem wynagradzania pracowników, dlatego jego zakup może być finansowany z zakładowych funduszy socjalnych.

Dla partnerów biznesowych

Voucher podarunkowy na dowolny zabieg może być również świetnym upominkiem dla Twoich partnerów biznesowych: kontrahentów czy klientów. Zacieśni więzi, sprawi, że Twoi partnerzy poczują się otoczeni Twoją troską. Obdarowany może skorzystać z dowolnego zabiegu w dogodnym dla siebie czasie.

Jak zamówić?

Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub przyjdziesz. Specjalnie dla Ciebie naszykujemy elegancką kopertę wraz z wypisanym imiennie voucherem. Prezent możesz dopasować do swoich możliwości finansowych – możesz wybrać opcję na jeden zabieg lub na całą serię zabiegów.  Vouchery podarunkowe dostępne są w naszym salonie cały rok. Możesz go odebrać w każdej chwili. Jeśli zamówisz więcej niż 5 dostarczymy Ci je!