Manicure hybrydowy to inaczej SHELLAC manicure – absolutna nowość w stylizacji paznokci. Łączy łatwość aplikacji lakieru z trwałością żelu .Produkt na rynek trafił dzięki amerykańskiej firmie CND i jest owocem 5-ciu lat badań i testów. Hybrydowy znaczy to ,że łączy cechy lakieru klasycznego i światłoutwardzalnego żelu. Po raz pierwszy mamy produkt ,który po położeniu schnie natychmiast i bez najmniejszego uszczerbku trzyma się na paznokciach przynajmniej 2 tygodnie a czasami nawet 21 dni .Przy czym przez cały ten czas manicure zachowuje lustrzany połysk i wygląda dosłownie tak jakby właśnie przed chwilą był wykonany. Powtórzenie kolejnego manicuru jest konieczne tylko ze względu na naturalny proces wzrostu paznokcia. Zabieg trwa w Salonie ok. 50-60 min. i poprzedza go zrobienie klasycznego manicure po czym następuje nałożenie 3-ch różnych warstw światłoutwardzalnych.
Każdą z nich utwardzając krótko w lampie UV.

Zaletą manicuru hybrydowego jest to ,że nie uszkadza płytki paznokcia. Produkty używane w tej metodzie nie są substancjami szkodliwymi ani toksycznymi i można je w sposób łatwy i bezpieczny łączyć ze sobą. Także usunięcie pozostałości manicuru jest nieszkodliwe.

Tajemnicą skuteczności i trwałości tej metody jest przede wszystkim staranność wykonania przez manikiurzystkę oraz posiadanie oryginalnych produktów CND.
Manicure hybrydowy pozwala zapomnieć o nietrwałości lakieru, szybkiej utracie połysku i konieczności suszenia. Żegnamy więc frustrację związaną z uszkodzeniami lakieru (bo jeszcze nie wysechł, bo powstały smugi i odpryski) a WITAMY radośnie idealnie trwały MANICURE HYBRYDOWY!!!