Salon fryzjerski w Warszawie Śródmieściu – zadbamy o Twoje włosy

Salon fryzjerski w Warszawie Śródmieściu, to miejsce stworzone po to, aby profesjonalnie zadbać o Twoje włosy. Wyczarujemy piękną fryzurę, idealny kolor i upięcie na każdą okazję.

Na strzyżenie zapraszamy Panie, Panów oraz dzieci.  Stylista zaproponuje najlepszą fryzurę lub koloryzację, która będzie pasować do Twojej karnacji, kształtu twarzy i Twojego charakteru. Możesz skorzystać z dostępnych u nas kuracji regenerujących i odbudowujących włosy.

 

Salon fryzjerski w Warszawie Śródmieściu zaprasza

W zależności od rodzaju i typu Twoich włosów dobierzemy odpowiednią pielęgnację i sposób strzyżenia i koloryzacji, aby włosy wyglądały zawsze idealnie. W naszym Salonie fryzjerskim w Warszawie, możesz liczyć na doświadczenie i profesjonalizm dyplomowanych fryzjerów i porady stylistów.

W Salonie fryzjerskim Tina, prowadzimy sprzedaż specjalistycznych kosmetyków fryzjerskich do pielęgnacji włosów, dzięki czemu możesz profesjonalnie wzmacniać i odżywiać swoje włosy także w domu.

W ofercie znajdziesz prestiżowe kosmetyki ReGenesisTM by RevitaLash®, preparaty OLAPLEX, a także produkty z serii LOreal Professionnel.